Ikariam - online hra


Domácí SPA a WELLNESS

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Chcete si zařídit vlastní domácí wellness centrum včetně veškerého zařízení? Chcete si doma užívat vlastní vířivky, sauny, nebo chcete otevřít hotelové nebo relaxační wellness centrum?

Kontaktujte firmu Eurowellness, která Vám zrealizuje kompletní wellness, balneo, regenerační či lázeňské prostory.

Společnost Eurowellness vyrábí finské sauny, parní sauny, Kneippovy chodníky a další zařízení pro komerční i privátní účely ve wellness. Každé wellness centrum vyrábíme zákazníkovi na míru, přesně podle jeho požadavků a přání. Veškerou realizaci wellness centra kompletně zajistíme. Firma Eurowellness zařídí počáteční analýzu, 3D vizualizaci, díky které si budete moci svoji nové centrum živě představit. Dále Vám bude zhotovena nabídka, projekt, stavba a samozřejmostí je pak i kompletní servis.

Domáci SPA a Wellness Domáci SPA a Wellness

SPA a Wellness prostory

Do Vašeho wellness centra můžete nechat instalovat různé kombinace wellness vybavení, které naše firma nabízí.

Není pro nás žádný problém vybavit malé wellness centrum stejně tak jako velká, komerční spa prostory. Součástí vybavení může být vše, na co si jen vzpomenete. Vyberete si wellness vybavení, které chcete do Vašeho nového centra naprojektovat a nainstalovat. Možnosti jsou opravdu veliké. Od vířivých van, přes nerezové bazény, sauny až po vodní dekorace.

Sauny pro vaše SPA a Wellness

Příkladem vybavení je sauna. Druh sauny si vyberete, můžete mít klasickou finskou saunu, parní saunu, biosaunu,bylinnou saunu, infrasaunu a další.

Nezbytnou součástí sauny mohou být také různé bazény – ochlazovací bazény, ochlazovací vědra, zážitkové sprchy, ledový vodopád aj.. Unikátním projektem společnosti Eurowellness je kabina Polaris, kde stěna je vyrobena z tlusté vrstvy drobivého ledu. Ledová stěna je vlastně tvořena obrovskou vrstvou ledu. Ledová stěna zabrání stagnaci vlhkosti a přináší teploty kolem 5 °C.

Další vybavení SPA a Wellness

Dále jsou pro vás připraveny SPA a Wellness vybavení jako Kneippovy lázně, Hammam koupel, solária, místnost pro masáž, masážní stoly nebo například místo pro haloterapii, terapii hudbou nebo terapii světlem – chromoterapii.

Pro společnost Eurowellness není nic problém! Neváhejte a navštivte nás a řekněte nám Vaše přání ohledně wellness centra. Každé Vaše přání a sny budou převedeny do reality a Vy budete moci nerušeně relaxovat a odpočívat.

Comments are closed.


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.