Ikariam - online hra


Inspekce nemovitosti

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Inspekce nemovitosti

Nechte si posoudit technický stav rodinného domu

S manželkou jsme se po dlouhém uvažování a obhlížení rodinných domů ve východních Čechách rozhodli ke koupi nemovitosti. Zakoupili jsme starší rodinný dům v Pardubicích. Před nákupem této nemovitosti nás odrazovali rodinní známí a kamarádi. Popisovali nám, co vše se může přihodit a jaké nepříjemné překvapení se mohou objevit. Co vše může znamenat puklina nebo vlhký flíček na stropě a jak drahá by byla následná oprava. Doporučovali nám, abychom si pořádně vše promysleli, protože koupě nemovitosti je závažné životní rozhodnutí, a ani jeden nejsme odborníci na tuto problematiku. Začali jsme se tedy zajímat o to, co vše můžeme udělat proto, abychom se těmto rizikům vyhnuli.

Obraťte se na svého inspektora nemovitosti a zjistěte technický stav nemovitosti

Vyhledali jsme si proto na internetu odbornou firmu, která nám byla doporučena, inspektora nemovitostí, Nemopas – Pardubice.  Po vyhledání pozitivních zpětných referencích na pana inženýra Petra Kůrku, který je certifikovaný soudní znalec v oboru stavebnictví, jsme se rozhodli ho kontaktovat formou nezávazné poptávky vyplněním formuláře na internetu.  Přenechat mu tak starosti s posouzením technického stavu domu. Do 12 hodin po obdržení poptávky nám zavolal a domluvil si s námi vhodnou variantu inspekce nemovitosti, termín návštěvy objektu a zaslal nám také cenovou nabídku.  Obrátit se na něj můžete nejenom v Pardubicích ale také v okolí  Chrudimy a Hlinska.

S čím Vám může pomoci inspektor nemovitosti?

Inspektor nemovitosti se tak již zúčastnil prohlídky nemovitosti a ihned nás tak mohl upozornit na problémy a závady. Firma Nemopas nabízí různé varianty inspekce nemovitostí, na základě kterých,  vypracuje Technický průkaz nemovitosti. Obsahuje grafické vyhodnocení, popis nemovitosti a jejích případných problémů a seznam všech hodnocených rizik podle jejich odborné metodiky. Posuzují se různé technické obory: Statika, úniky tepla, izolace proti vodě, technického zařízení budovy atd. Na svého inspektora nemovitosti se můžete obrátit také, pokud budete potřebovat vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy.

Naše doporučení – inspektor nemovitostí Ing. Petr Kůrka, Nemopas – Pardubice

Inspektora nemovitostí, pana Ing. Petra Kůrku s firmy Nemopas – Pardubice, můžeme vřele doporučit. Bylo vidět, že se v oboru vyzná  a je to odborník na svém místě. Ocenili jsme také rychlost, s jakou nám vypracoval průkaz technického stavu budovy. Vše bylo hotovo do týdne a my se mohli rozhodnout jestli danou  nemovitost koupit. I když nemáme technické vzdělání, vše nám v klidu vysvětlil a dopomohl nám k vysněnému rodinnému domu bez starostí. Firma Nemopas poskytuje také klientům záruku 3 roky na budoucí výskyt poruch na nemovitosti. Záruka se vztahuje na rizika poruch, které jsou ve zprávě inspektorů označeny jako ty, které nenastanou. A proto se v klidu obraťte na svého Inspektora nemovitosti…

 

 

 

 

 

Comments are closed.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |