Ikariam - online hra


Ochrana osobních údajů

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Ochrana dat
Zpracováváme Vaše data, v závislosti na způsobu platby, který si vyberete, podle Německého Zákona pro Ochranu Dat (GDPA). Naši zaměstnanci jsou zavázáni a instruováni bezpečnostními předpisy.

Jaké druhy informací jsou zaznamenány?
Informace, které sbíráme závisí na způsobu platby, který zvolíte. Záznamy pokrývají veškeré informace, které jste vložili při zadávání příslušného formuláře, stejně tak jako Vaše IP adresa, čas a způsob použití.

Proč jsou tato data uchovávána?
Uchováváme Vaše data, abychom byli schopni vyřídit Vaši objednávku. V závislosti na Vašem výběru, jsou potřebná odlišná data. Dotazujeme se Vás pouze na ta, která jsou potřeba pro dokončení platby objednávky.
Dale pak používáme tyto informace k optimalizaci našich služeb a pro účely obchodních kontaktů, pokud to neodmítáte. Informujeme Vás o novinkách a změnách souvisejících s našimi službami skrze kontaktní údaje, které jste vložili, v případě, že jste s touto možností souhlasili.
Můžete zkontrolovat a měnit vložené informace ve svém profilu kdykoliv, případně je smazat ve chvíli, kdy je platba dokončena. Údaje budou uloženy spolu s vašim účtem v naší databázi a jednodušše viditelné v příbuzných objednávacích formulářích. Pokud chcete tyto data z formulářů smazat, můžete nám napsat email ve kterém nám napíšete hru, server a jméno účtu na: http://support.gamepay.de

Berte prosím na vědomí, že smazání údajů můžeme uskutečnit pouze v případě, že píšete z emailové adresy, která je připojena k vašemu účtu. Pokud toto není možné, pošlete svůj požadavek běžnou POŠTOU na následující adresu:

Gameforge Productions GmbH
Albert-Nestler-Strasse 8,
D-76131 Karlsruhe

Spolu s výše uvedené daty napište emailovou adresu pro odvolávací účel a ujištění jestli na toto máte plné právo. Požadavky bez těchto informací nebudou zpracovány.

Dále uchováváme Vaše data uzavřená dle Podmínek Užití pro účel obchodních vztahů a pro zlepšení služeb pro Vás. Budeme Vás informovat o použití Vašich uvedených kontaktních informací.

Proč jsou informace poskytovány třetím stranám?
Pouze data týkající se platbeb jsou poskytovány třetím stranám, jako například institucím platebních karet, bankám, PayPal a provozovatelům mobilních sítí.
V souvislosti s tímto postupem přeposíláme Vaše data pokud nebyly splněny podmínky zaplacení.
Ohledně této věci si rezervujeme právo přeposlat potřebná data pro inkasování, registraci dluhu a ostatním institucím, kvůli vymáhání pohledávky.

Oběh ostatních informaci probíhá v souladu s Podmínkami Užití.

Bezpečnost dat
Vaše data jsou zašifrována pomocí SSL v průběhu procesu placení. Naše SSL šifrování je certifikováno od THAWTE.
Pokud máte další otázky týkající se bezpečnosti Vašich dat, prosím kontaktujte naši službu použitím této emailové adresy: Datenschutz@Gameforge.de

Odpovědnost vůči Německému Zákonu pro Ochranu Dat (GDPL):
Gameforge Productions GmbH, Albert-Nestler-Strasse 8, 76131 Karlsruhe
Tento dokument byl přeložen do českého jazyka. Německý Zákon o Ochraně Dat je závazný.

6 Responses to “Ochrana osobních údajů”

 1. 1
  pavel Says:

  ja chci zazalovat on mi ukradl deltu ja mel prihlasovaci jmano pavelmacho myslim se to nechal ale zmenil heslo tak ja se tam ted nedostanu aby ste ho mohli odhlasit od ikariamu myslim ze ma jmeno blablazen
  nebo blaablazen. dekuji za pochopeni

 2. 2
  kotala Says:

  Bohužel s tím ti tady nepomůžem, jsme neoficiální podpora Ikariamu, tudíš jsme na stejné pozici jako ty.Obyčejní hráči, kteří schromaždují všechny informace na jednom místě.
  K ochraně osobních dat si měl přistupovat bezpečněji, tak jak to všude píší a píšeme i my na hlavní straně. Nikomu nedavat, jmena, hesla ucty, posilat na free emaily atd. atd.. Bohužel s tímto nejde již nic dělat

 3. 3
  ret Says:

  jeden kluk mi bere muj ucet na alpha nemohli by jste ho odmazat protoze to dela hodne kamaradum uz si taky jeden kluk znasi tridy na nej stezoval.
  Je ho jmeno je blaablazen nebo blablazen.

 4. 4
  kotala Says:

  Viz má předcházející odpověd..
  tada: změnte si heslo.. čim víc znaku tim lepsi… nikomu ho nerikejte nikam si ho nepsat, hlavne ne do penalu :D.. nic vic vam poradit nemuzu

 5. 5
  martin.hlinka@seznam.cz Says:

  Ha ha ha, jste loseři a ty účty vám už nikdy nevrátím! Jsou moje a já už je prodal jiným loserům!

 6. 6
  Dobromet Says:

  Zdravím,dnes jsem se chtěl přihlásit na epsilon a píše mi to tohle : Chyba!

  Toto herní kolo je momentálně uzavřeno. Nemůžeš se do něj přihlásit.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |