Ikariam - online hra


Zázraky

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Každý ostrov má vlastní tzv. Div světa. Jedná se o zázraky u kterých obyvatelé vzdávají hold svým bohům a tak jej nazývají zázraky božstva. Obyvatelem ostrava jste samozřejmě i vy a tedy můžete darovat Vámi zvolenou částku na rozvoj těchto zázraků. Zázraky Vám poté přináší určité výhody a to zejména v procentuální navýšení těžby určité suroviny.

Pro rychlý přehled zde přikládám tabulky se Zázraky na ostrovech.


Héfaistova kovárna


Svatyně Gaiy


Dyonýzova zahrada


Svatyně Athény


Svatyně Hermese


Áreova pevnost


Svatyně Poseidóna


Kolos

3 Responses to “Zázraky”

 1. 1
  unoboros Says:

  Ja jsem ten nevetsi zazrak ze vsecho!!!!

 2. 2
  PROMÉTHEUs Says:

  Mam cheat!! jak dokončit 4 vízkumi misto jednoho!!!!!!!
  A je to pravda!!:

  IKARIAM

  na záčátku nebo uprostřet hry (jde to vždy) stačí dát jaký koliv výzkum za 4 (mořeplavectvý armáda ekonomie věda) vyzkoumejte ho ho 95 nabo 85….. prostě vysoké číslo. nejmň 82 nejvíc 99 procent.Teď si odeberte všechny vědce! abi výzkum zkoumalo 0 vědců. teď se poďínejte na procenta výzkumu. místo vašeho čísla zde bude o 2 nuly víc (z 94 procent bude 9400 procent) teď klikněte na zpět do akademie a zvolte jiny výzkum, A JE TO ten jiný vyzkum bude hotov na 9400 procent, stačí dát 2 a více vědců a z 9400 se stane 94 . tak to uďelejte i s ostatníma dvěma. Aby byly všechny na 94 a víc nebo míň procent. pak vyzkoumejte všechny 4 a až je doskoumáte a budou k dispozici nové tak to udelejte stejně( jeden na 94 nebo víc a míň nakažte všechny a mužete zkoumat.).

 3. 3
  elrandis Says:

  PROMÉTHEUs jak si přišel na tenhle cheat a nemáš jestě nějaky??

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |