Ikariam - online hra


Malíř pokojů Praha

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Malování bytu nebo domu. To je noční můrou mnoha domácností. Malování již zabydleného bytu je opravdu neskutečná práce. Představa, že musíme všechno vystěhovat, zakrýt, po malování všechno zase vrátit zpátky do původního stavu… Takovou myšlenku si vybavíme všichni při pomyšlení na malování.

Pokud chcete mít malování jednoduše, zavolejte malíře pokojů Praha. Jsme spolehlivá malířská firma, která působí v Praze a jejím blízkém okolí. Specializujeme se na veškeré malířské, lakýrnické a natěračské práce. Součástí naší práce může být právě také zmiňovaná úklid po malování a příprava před malováním.

Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo na webových stránkách http://www.maliripokojupraha.net a nechte si předběžně spočítat cenu malování včetně úklidu.

Náš ceník je konečný a zahrnuje cenu dopravy, barvy a práce. Všechno si můžete předem ověřit a naše práce Vás bude jenom těšit.

Rádi Vám poskytneme také slevu. Poskytujeme slevy pro seniory, studenty, ZTP, ale také pro stálé zákazníky. Stačí, abyste si od nás objednali naše služby již podruhé a máte od nás nárok na slevu.

Malujeme byty, domy, komerční prostory, zdravotnická zařízení, nebytové prostory, chodby, sklepy. Cokoliv potřebujete  vymalovat, to pro nás není problém. Dokážeme natřít nebo nalakovat veškerý materiál. Ať se jedná o okna, dveře, ploty nebo kovové materiály.

Mezi naše služby patří také speciální techniky, provádíme benátský štuk, nanášíme i plastické omítky, reliéfní omítky či jiné dekorační materiály.

Po malování Vám můžeme provést úklid po malování,odstranit a zlikvidovat folie po zakrývání nábytku, sestěhujeme nábytek zpátky do původní pozice.

Stačí nás kontaktovat a domluvit se na všem. Naši malíři s Vámi vyberou nejlepší možnou techniku malování či tapetování, vybereme s Vámi barvu, kterou chcete malovat a vy nemusíte nic řešit a jen se těšit na výsledný útulný domov.

Comments are closed.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |