Ikariam - online hra


GENES Media

Představení našich projektů

Díky našemu pozitivnímu přistupu k on-line strategickým hrám a alespoň nějakým znalostem internetu funkčnosti programování a s tím spojených věcí jsme začali připravovat on-line pomoc pro hráče všeho druhu. Našim plánem je vybudovat největší a nejobsáhleší síť “Helpů” pro on-line, a to převážně strategických, her. A tak tedy tento server bude sloužit převážně Vám, počítačovým hráčům a nadšensům do těchto opravdu návykových her.

Tvorba webových stránek

Již dříve jsem se zmínil, že za všemi těmito projekty stojí malé združení grafiků a programátorů, kteří se zabývají webdesignem, grafikou a animacemi a nejen tím. A je to tady, dne 1.8.2008 jsme vstoupili na trh webdesignu, grafiky, 3D grafiky a animací, flash produktů a spousty dalšího jako sdružení podnikatelů, kteří jsou zaštítěni společným jménem GENES Media. Společně se Vám tedy chceme představit jako firma: GENES Media – WebDesign, Grafika, Komplexní webové služby, vývoj aplikací
WebDesign, grafika, 3D grafika, vizualizace a animace, vývoj aplikací a komplexní webové služby. Kvalitní webové prezentace a vše co k nim patří. Osobní přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. SEO a SEM optimalizace bez vyjímky.

takže Vám tímto za celou firmu GENES Media děkuji za pozornost a doufám, že budoucnu vznikne spousta takových projektu, jako jsou IKARIAM help, TRAVIAN help, DIVOKÉ KMENY help a jiné.

s pozdravem a přáním hezkého dne Kotala Marek – GENES Media

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.