Ikariam - online hra


GENES Media

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Představení našich projektů

Díky našemu pozitivnímu přistupu k on-line strategickým hrám a alespoň nějakým znalostem internetu funkčnosti programování a s tím spojených věcí jsme začali připravovat on-line pomoc pro hráče všeho druhu. Našim plánem je vybudovat největší a nejobsáhleší síť “Helpů” pro on-line, a to převážně strategických, her. A tak tedy tento server bude sloužit převážně Vám, počítačovým hráčům a nadšensům do těchto opravdu návykových her.

Tvorba webových stránek

Již dříve jsem se zmínil, že za všemi těmito projekty stojí malé združení grafiků a programátorů, kteří se zabývají webdesignem, grafikou a animacemi a nejen tím. A je to tady, dne 1.8.2008 jsme vstoupili na trh webdesignu, grafiky, 3D grafiky a animací, flash produktů a spousty dalšího jako sdružení podnikatelů, kteří jsou zaštítěni společným jménem GENES Media. Společně se Vám tedy chceme představit jako firma: GENES Media – WebDesign, Grafika, Komplexní webové služby, vývoj aplikací
WebDesign, grafika, 3D grafika, vizualizace a animace, vývoj aplikací a komplexní webové služby. Kvalitní webové prezentace a vše co k nim patří. Osobní přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. SEO a SEM optimalizace bez vyjímky.

takže Vám tímto za celou firmu GENES Media děkuji za pozornost a doufám, že budoucnu vznikne spousta takových projektu, jako jsou IKARIAM help, TRAVIAN help, DIVOKÉ KMENY help a jiné.

s pozdravem a přáním hezkého dne Kotala Marek – GENES Media

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |