Ikariam - online hra


Polemizujeme

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

polemizujeme:

On-Line hry aneb On-Line hra není jen hra

Copak si představíte pod pojmen On-Line? Dříve to byl počítač “připíchnutý” jakýmsi kabelem pomocí nějkého modemu k věci které se říká Internet. To bylo On-Line s !!!. Dnes slovo On-line snad nemá ani svůj pravý význam, všichni jsme on-line a to pořád a chceme hrát. Hry které se nazývají On-Line hry jako je zejména Travian a Divoké Kmeny lze hrát pouze za pomocí (dnes již snadno dostupného) jednoduchého prohlížeče jako Internet Explorer, FireFox či další. U většiny z nás se již nemusíte složitě připojivat abyste mohli hrát On-Line. Vetšina domácnosti má již ISDN linku nebo Pevné internetové připojení a snadnost hrát On-line Hru je více než zřejmá.

Prostě jste dostali počítač a první co uděláte je že budete hrát on-line hry :D. Tak jako všichni nic si nenalhávejte (dříve či později). Bohužel tyto on-line hry jsou také velice zrádné a mnozí znás se slabši povahou jim mohou propadnout. Ano je to tak On-Line Hry jsou ZÁVISLÁ činnost. Takže hrajte do sitosti ale vždy s resernou. S přáním hezkého dne přeji hodně výbojů a úspěchů.

postřehy autora “Kotala”

Poděkování:

Předběžně bych Vám chtěl všem popřát do nového roku všechny Kmenové úspěchy a taky samozřejmě ty normální běžně lidské úspěchy v životě. Dále bych chtěl poděkovat skupině Joe Bar Blues Street, která se tak dobře poslouchá při tvorbě a úpravě těchto stránek. (Je to Blues a Jazzík ale mlaďoši na to dřív či pozděj přijdou 🙂 ). Samozřejmě nemůžu zapomenout na poděkování mému hlavnímu Adminovi “CGTalk.cz” a taky musím pochválit sám sebe “CG-Graphic.com” jak jsem to vše skvěle zvládl 🙂 . A ještě sem málem zapoměl na náš druhý projekt který běží současně s tímto a to je Travian Help.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |