Ikariam - online hra


Online hry zdarma

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Snad nemusím připomínat, že uživatel neboli hráč který se dostal až sem zná bezmála několik online her, které se dají hrát úplně zdarma. Důkazem toho určitě to, že se nalézáte v sekci Online Hry Zdarma na Help serveru s jednou takovou hrou a tou je Travian. Již jsem na těchto stránkách zmínil hry jako Ikariam či starší Divoké Kmeny avšak co další internetové online hry zdarma. Já osobně musím přiznat, že nejsem tak velkým hráčem jako jiní které znám, proto prosím hráče onlinovek aby přizpěli svými vědomostmi o online hrách.

Udělám zde základní výpis online her zdarma, které tak trošku znám a o kterých jsem slyšel. Z počátku tento výpis můžu rozdělit do dvou skupin. Tedy OnLine hry, které se hrají přes webové rozhraní, které jsou zcela zdarma a které vlastně můžeme spíše nazvat WebGames neboli Webové hry.
Další kategorií můžou být hry nazývané MMORPG tedy ve zkratce Massive(ly)-Multiplayer Online Role-Playing Game. Jedná se zejména o hru kde mnoho hráčů z celého světa může hrát zcela online a tedy se nejedná o tahovky jako v mnoha případech Webových her a povětšinou jsou placené.

Přikládám tedy detailnější výpis a popis samotných online her zdarma tedy Webových her a MMORPG her.

Webové Hry:

Travian

Jedna z nejznámějších online webových her. Je to strategická hra za dob cisaře, kdy si sami můžete zvolit ze tří různých ras za které budete hrát. Velice jednoduchá, ale zato povedená grafika. Tato online strategická webová hra rozpoutala u nás i u nejbližších sousedů největší boom těchto webových her.

travian

Divoké Kmeny

Dalo by se říct, že se jedná o takovou malou napodoveninu Travian hry. Avšak s tím rozdílem, že hra se odehráva za dob Keltů a nejednotných kmenů, kdy váš jedinný kmen a tedy vy sami, se snažité spojit s ostatními kmeny a ovládnout tak celé okolí.

Divoké Kmeny

Ikariam

Celkem úspěšná hra v zahraničí, u nás si zatím nenašla tolik příznivců jak se očekávalo. Je to zejména dáno složitou stavbou celé hry a z počátku opravdu nevíte co máte a kde máte dělat. Jedná se o online strategickou hru z dob starých římanů, kdy vlastníte malou vesnici na určitém ostrově kde vždy těžíte jednu danou surovinu. Avšak k dobrému rozvoji celé vísky potřebujete obchodovat s okolními ostrovy a získávat tak další a další rozdílné suroviny.

Ikariam

Bitefight

Buď vlkodlak nebo upír, můžeš si vybrat. Pij lidem krev.. Zápas mezi těmito dvěma druhy probíha prostřednictvím online akční hry Bitefight. Docela zajímavá hra, kte máte spousty možností jak na druhého vyzrát.

bitefight

Evolution

Je fantasy online hra, ve které rozvíjíš svoji zem (gubernát) a po boku dalších vedeš nejrůznější války. Evolution je online hra, jejíž součástí jsou rozsáhlé statistiky jednotlivých gubernátů a aliancí, a také diskuse a osobní pošta, kde můžeš komunikovat s ostatními hráči. Evolution je fantasy online-hra, kterou můžeš hrát zcela zdarma.

Evolution

Damokles

Projekt Damokles.cz je komplexní virtuální svět, ve kterém žijí desetitisíce obyvatel. Můžete zde žít svůj druhý život – získejte bohatství, slávu, peníze a obdiv ostatních, nebo jen spousty nových přátel. Zkuste žít znovu, nebo si zariskovat v oblastech, ve kterých byste se v reálném životě neodvážili.

Damokles

StarGate

Online hra která vycházi ze seriálu Stargate u nás známého jako Hvězdná Brána. Vstupte do poutavého světa Stargate Webgame a objevte moře nových možností, které vám hra umožňuje. SGWG je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč podporující JavaScript. Potom vám už nic nebráni objevovat svět Stargate. Osidlování a kolonizace planet, budování vojsk a majestátních flotil, poutavý příběh a známí hrdinové… To je jen zlomek možností Stargate Webgame, které se Vám naskytnou, pokud začnete svou odyseu v jedné z ras ze světa Stargate. Opravdu jedinečná hra ze světa vesmírna. Nezaměnitelná a hlavně nezapomenutelná. Opravdu vás připoutá k internetu.

Stargate

MMORPG:

WoW – World of Warcraft

Je velmi populární MMORPG počítačová hra, jež byla vyvinuta společností Blizzard Entertainment. Tato společnost naprogramovala také předchozí díly celé série Warcraft. WoW byl vydán k desátému výročí série Warcraft v roce 2004. Hodně zajímavostí díky této hře jako prodej artefaktu na eBay nebo podobné věc, které se v této hře můžete dočkat. Kdo by neznal WoW tak snad není žádným hráčem.

World Of Warcraft

Chmatákov

Chmatákov online je první česká MMORPG hra autora Petra Roudenského. Celý herní svět a vývoj hry obstarali dva lidé – vývojář a grafik. Přesto lze tuto hru srovnávat s mnoha zahraničními hrami stejné (tedy nekomerční) kategorie, na kterých se podílí výrazně větší množství vývojářů. Poutavá jednoduchá grafika a ovládání staví tuto hru kupředu všem českým podobným hrám.

Chmatákov

Lineage II

Lineage II The Chaotic Chronicles je počítačová fantasy hromadná online hra na hrdiny (MMORPG) vytvořená korejskou obchodní společností NCsoft. Jedná se o pokračování počítačové hry Lineage. Podle oznámení tvůrců z 27. dubna 2006 měla hra na celém světě více než 14 milionů hráčů.

Lineage II

Pokud máte tip na online webovou hru nebo MMORPG hru dejte vědět. Pošlete článek, odkaz, nebo jen reagujte do komentáře.

7 Responses to “Online hry zdarma”

 1. 1
  Jakub Says:

  sranda je ze na najvacsiu MMORPG hru na svete ktoru hra 130mil ludi ste zabudli. vola sa http://www.runescape.com

 2. 2
  kotala Says:

  Nezdá se mi to jako by to byla nejznámější MMORPG hra.. spíš bych to řadil k těm nadprůměrným, ale v řadách hráčů s kterýma se znám jsem toto hrát neviděl.. 🙁 takže pokud poskytneš bližší info v podobě nějakého článku, klidně ti ho tady zveřejním :-).

 3. 3
  Katka Says:

  ME SE MUZETE PTAT NA COKOLIV A JA VAM ODPOVIM JENOM CO BUDU VEDET PISTE!!!!!!!!!!!!!!

 4. 4
  fuj Says:

  runescape je na ho.. a 130mil.lidi to fakt nehryje mozna tak 83000

 5. 5
  hanz Says:

  chybi ti tod poradna kalba webgame.cz a gladiatus.cz seafight,darkobit,battleknights at…

 6. 6
  alik Says:

  nejlepsi je the west

 7. 7
  Rionick Says:

  Presne!!!!!! Dejte tam runescape !!! Jak muze nekdo na neco takoveho zapomenout???? Taky byste tam mohli dat http://www.darkelf.cz, to je taky dobra (ceska) hra….

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |