Ikariam - online hra


Bitevní postupy

Námořní a pozemní bitvy probíhají stejným způsobem. Při pozemních bitvách však existuje mnohem více ovlivňujících faktorů (např. Městské zdi). U každé bitvy existují dvě strany: útočník a obránce. Každá strana může být složena z více než jedné armády. Například když vy a váš spojenec zaútočíte na jedno město společně, jste útočníci oba a vaše armády se spojí do jedné obrovské síly.
Bitva vždy trvá alespoň jedno kolo. Kolo bitvy trvá 20 minut a probíhá následovně:
  • Zjišťují se efekty ovlivnění Vitalitou
  • Zjišťuje se celkové zranění – při pozemních bitvách se navíc zjišťuje, zdali útočící beranidla způsobila poškození městských zdí.
  • Zranění je náhodně rozděleno mezi nepřátelské jednotky – zasáhnuté jednotky jsou zabity, nebo ztrácí Vitalitu.
  • Padlé a prchající jednotky jsou odečteny
  • Pokud není určen vítěz, bitva pokračuje dalším kolem

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.