Ikariam - online hra


Městská zeď

Pokud je obránce města napaden, městská zeď má několik efektů:
 • Všechny bránící jednotky dostávají 10% bonus k jejich obraně zbroje za každou úroveň expanze
 • Městská zeď zvyšuje celkové zranění udělené obránceo o 3 za každou úroveň expanze
 • Všechny útočící jednotky dostanou 10% bonus zranění za každý poražený průlom.
Jednotky, které jsou schopny speciální schopnosti Beranidlo mohou způsobit průlom v městské hradbě. Průlom je takto způsoben nejméně jednou za 2 kola. Maximální počet průlomů je takový, jakou úroveň expanze má městská zeď. S dostatečným množstvím Beranidel je možné všechny tyto průlomy vytvořit v prvním kole boje.
Tip: Průlomy v městské zdi jsou automaticky opraveny po skončení bitvy.

5 komentářů to “Městská zeď”

 1. 1
  pridal pavel Says:

  dobry den mel bych zajem o pujcu zavolejte mi prosim na cislo 739764712 diky

 2. 2
  kotala Says:

  A o jakou pujcku mas zajem.. mohl bych ti pujcit nejake zlato.. mozna i síru, žulu nebo víno :D. Mám ale drsné bankovní podmínky .. od 25% RPSN 😀

 3. 3
  aneta hoznauerová Says:

  já můžu vše já mám i a9 a s4

 4. 4
  elrandis Says:

  Ahoj lidi,jak se mate ??jestli rozumim dobře tak si tady píšete o půjčky nebo výměný obchod??ja bych bral ten výměný obchod, než ale ty peníze utratim za suroviny na tržišti atd….ale na jakim světě kdo ste??

 5. 5
  pukman30 Says:

  Ja jsem na beta

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.