Ikariam - online hra


Vítězství nebo Porážka?

Pokud na konci kteréhokoliv bojového kola přesáhne rozložení sil poměr 3 ku 1, bitva končí vítězně. Síla armády je měřená součtem všech (modifikovaných) hodnot schopností zranění a ochrany zbroje. Slabší armáda je pak rozprášena.
Jednotky, které utekly kvůli příliš nízké hodnotě vitality se k armádě vrátí po skončení bitvy. Pro obránce budou opět k dispozici po 20-ti minutách. Pokud je podobným způsobem rozprášen útok, čas pro znovuseskupení je dvojnásobný.

Jen na vás záleží, zda chcete poslat čerstvé jednotky do již probíhající bitvy. Pamatujte že soupeř může dělat to samé…

3 komentáře to “Vítězství nebo Porážka?”

 1. 1
  glusi Says:

  hrajes ho vupec

 2. 2
  kosco Says:

  chtel bych se dozvedet jak se dostavaj ty body ktere kdyz kliknu na nektere mesto uvidim

 3. 3
  kosco Says:

  jo hraju glusijusi

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.