Ikariam - online hra


Guvernér

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Oblast Výzkumu: Armáda
Jméno: Guvernér
Popis: Pokud si najmeme civilního správce, můžeme jiná města nejen drancovat, ale také zabrat a využít. Během chvilky tak můžeme začít využívat bohatství ostatních a naše města budou rozkvétat za pomoci jejich surovin.

Dovoluje: Okupaci

Aktuální doba výzkumu: 2D 7h 6m 7s (10,080 Body Výzkumu)
Další výzkum v této oblasi:
Požadavky:

4 Responses to “Guvernér”

 1. 1
  vasa Says:

  toto jsem nepochopil vyzkoumal jsem guvernéra už dávno a nevim jak mam tu okupaci použít
  prostě nevim jak okupovat
  nikde to tam neni

 2. 2
  ,jhb Says:

  Souhlasim.Vyzkoumáno a nic!!!:(
  Např. na německým to jde.

 3. 3
  schozlik Says:

  jak mam pouzit guvernera .Mam ho vyzkoumanyho a nevi jak ho pouzit.Porad te mi pls

 4. 4
  run 4477 Says:

  mam taky guvernera kliknu na mesto, dam okupovat, prijedu tam ,mesto je sice pod mou kontrolou ale nemuzu s nim nic delat a surovyny taky nejdou viuzit nevi nekdo jak to mam udelat?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.