Ikariam - online hra


Bohatství

Oblast Výzkumu: Ekonomie
Jméno: Bohatství
Popis: Země je plná drahocených pokladů. Naučili jsme se jak získávat síru a krystaly, těžit mramor a získávat kvalitní vína z našich úrodných vinic.
Nová éra bohatství je na svém počátku a nyní můžeme bohatnout díky našim obchodním přístavům, kam za těmito vybranými obchodními artikly pocestuje moho kupců, od kterých rovněž můžeme nakoupit právě to, co potřebujeme.

Efekt: Umožňuje těžbu luxusního zboží a stavbu obchodních přístavů

Aktuální doba výzkumu: 47m 13s (144 Body Výzkumu)
Další výzkum v této oblasi:
Požadavky:

2 komentáře to “Bohatství”

 1. 1
  MOnika Says:

  Jak mam koupit naky to vino ? .. vsechno už mi došlo a lidi jsou nespokojeni .. poradte prosiiim 🙁

 2. 2
  hatitia Says:

  1.Nakup nějaký na tržišti
  2.Pokud seš v alianci tak to napiš do oběžníku, určitě ti někdo pošle.
  3.Poptej se u sousedů jestli nemají přebytky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.