Ikariam - online hra


Bohatství

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Oblast Výzkumu: Ekonomie
Jméno: Bohatství
Popis: Země je plná drahocených pokladů. Naučili jsme se jak získávat síru a krystaly, těžit mramor a získávat kvalitní vína z našich úrodných vinic.
Nová éra bohatství je na svém počátku a nyní můžeme bohatnout díky našim obchodním přístavům, kam za těmito vybranými obchodními artikly pocestuje moho kupců, od kterých rovněž můžeme nakoupit právě to, co potřebujeme.

Efekt: Umožňuje těžbu luxusního zboží a stavbu obchodních přístavů

Aktuální doba výzkumu: 47m 13s (144 Body Výzkumu)
Další výzkum v této oblasi:
Požadavky:

2 Responses to “Bohatství”

 1. 1
  MOnika Says:

  Jak mam koupit naky to vino ? .. vsechno už mi došlo a lidi jsou nespokojeni .. poradte prosiiim 🙁

 2. 2
  hatitia Says:

  1.Nakup nějaký na tržišti
  2.Pokud seš v alianci tak to napiš do oběžníku, určitě ti někdo pošle.
  3.Poptej se u sousedů jestli nemají přebytky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.