Ikariam - online hra


Dionýsova Zahrada

Popis

Zahrada Dionýsa, boha vína a hýření, je oblíbeným místem setkání všech obyvatel ostrova. Tady lidé opravdu vědí, jak slavit.

Efekt odolnosti

Produkce vína je posílena o 10%

Požehnání

Produkce vína je dvojnásobná

6 komentářů to “Dionýsova Zahrada”

 1. 1
  Tomi-liii Says:

  mohu se zeptat je to k necemu dobre darovat na to penize nebo je to zbytecnost

 2. 2
  honza Says:

  no když se dovrší určitého množství zlata tak nastává zázrak=což znamená že třeba když máš na ostrově dionýsovu zahradu tak se ti zvýší množství vytěženého vína

 3. 3
  yyyyyyy Says:

  a jak a kde seženu na ten zázrak jako kolik zlata ještě máme darovat aby bylo požehnání

 4. 4
  fachman Says:

  Je to docela důležité pokud se chceš dostat na top 5 já jsem 3 na s9 jen díky PLUSu… ALe de o tom aby jsi to měl dobře zorehrané pokud jsi teprve začal tak by to mohlo být zbytečné plýtvání….

 5. 5
  JJ Says:

  a jak dlouho požehnání trvá, jen určitou dobu nebo je to napořád?

 6. 6
  rian Says:

  dobry den zasekl se mi čitač utočných bodu jak se to stalo nevim
  poradite mi

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Inspekce nemovitosti Praha a Střední Čechy - Jiří Čížek. Inspekce nemovitosti Praha, Příbram, Rožmitál - Jiří Hlavín. Inspekce nemovitosti Nymburk, Praha a okolí - Petr Tichota. Inspekce nemovitosti Hradce Králové a okolí , Náchod a Rychnov nad Kněžnou - Vladimír Sháněl. Vířivky luxusní vířivé vany a vířivka. Inspekce nemovitosti Brno, Znojmo a Vyškov - Eva Chlupová. Inspekce nemovitosti Pardubice Chrudim, Hlinsko v Čechách - Petr Kůrka. Inspekce nemovitosti Beroun, Praha a okolí - David Hoffman a Petr Coufal. Inspekce nemovitosti Přerov a Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín - Martin Škoda. Inspekce nemovitosti Louny - Josef Kastner.