Ikariam - online hra


Dionýsova Zahrada

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Popis

Zahrada Dionýsa, boha vína a hýření, je oblíbeným místem setkání všech obyvatel ostrova. Tady lidé opravdu vědí, jak slavit.

Efekt odolnosti

Produkce vína je posílena o 10%

Požehnání

Produkce vína je dvojnásobná

6 Responses to “Dionýsova Zahrada”

  1. 1
    Tomi-liii Says:

    mohu se zeptat je to k necemu dobre darovat na to penize nebo je to zbytecnost

  2. 2
    honza Says:

    no když se dovrší určitého množství zlata tak nastává zázrak=což znamená že třeba když máš na ostrově dionýsovu zahradu tak se ti zvýší množství vytěženého vína

  3. 3
    yyyyyyy Says:

    a jak a kde seženu na ten zázrak jako kolik zlata ještě máme darovat aby bylo požehnání

  4. 4
    fachman Says:

    Je to docela důležité pokud se chceš dostat na top 5 já jsem 3 na s9 jen díky PLUSu… ALe de o tom aby jsi to měl dobře zorehrané pokud jsi teprve začal tak by to mohlo být zbytečné plýtvání….

  5. 5
    JJ Says:

    a jak dlouho požehnání trvá, jen určitou dobu nebo je to napořád?

  6. 6
    rian Says:

    dobry den zasekl se mi čitač utočných bodu jak se to stalo nevim
    poradite mi

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.