Ikariam - online hra


Populace

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Váš populační limit je určen úrovní vaší hlavní budovy. Rychlost populačního růstu je pak závislý na spokojenosti vašich obyvatel. Máte následující možnosti, jak vaše obyvatele udržet v dobré náladě.

Hostinec vám dává možnost servírovat víno. Každá úroveň expanze zvyšuje množství vína, které jste schopni podávat. Servírované víno se odčítá každou hodinu přímo z městských zásob.
Tip: Ujistěte se, že máte dostatečné zásoby vína v případě, že se chystáte nechat svou populaci nějakou dobu o samotě. Pokud nebude víno k dispozici pro servírování, bonus ke spokojenosti se ztratí.

V muzeu můžete vystavovat exponáty jiných hráčů. Z toho důvodu musíte nejdříve uzavřít dohodu o kulturním zboží s jiným hráčem. Když je smlouva podepsána, můžete určit kolik exponátů bude vystaveno. Každá úroveň expanze muzea přináší další místo pro exponát a zvyšuje pozitivní efekt na náladu obyvatel ve městě.
Pokud úroveň spokojenosti klesne do záporných hodnot, frustrovaní obyvatelé začnou vaše město opouštět a vyrazí hledat štěstí jinde!

Pomoc! Moji obyvatelé jsou nespokojeni!

Úroveň spokojenosti vašich obyvatel může být zvýšena postavením hostince a vydáváním vína. Rovněž je možné postavit muzeum a uzavřít Kulturní dohody pro potěšení vašich obyvatel.

Pomoc! Stále mi ubývá zlato!

Vědci, vojáci i válečné lodě vyžadují udržovací poplatky. Přesný přehled poměru příjmy/výdaje je možné nalézt v levém horním rohu – klik na ikonku se zlaťáky.

Jakým způsobem mohu vytvořit nová města?

Po dokončení výzkumu Expanze můžete vystavět Palác. Každá úroveň vám umožní založit nové město. Pro novou kolnii potřebujete 1 250 stavebního materiálu, 12 000 zlata a 40 obyvatel, stejně jako 5 volných obchodních lodí. Jakmile splňujete tyto požadavky, stačí najít volné místo pro město na ostrově dle vašeho výběru a začít kolonizovat.

34 Responses to “Populace”

Stránky: [1] 2 » Show All

 1. 1
  revopes Says:

  kdyz dam hlavni budovu dole je napsano populace a zatym -71 co mam delas???

 2. 2
  kotala Says:

  Je to dané tím ze tví lidé jsou nespokojeni tak misto aby pribybali tak ubyvaji.. Postav hostinec .. sezen si hroznove vino a budou hned stastnejsi .. a nebo postav muzeum a vymen s nejakym jinym hracem Kulturni zbozi

 3. 3
  Dark Knight Says:

  Začátky jsou vždy těžké ale jak se rozjedete tak je to v poho.
  Všem tuto online hru doporučuju.
  Je to nej online hra ja kou jsem kdy hrál (a to jsem jich hrál hodně)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. 4
  Canizares Says:

  Nedostávám bonus ke spokojenosti skrze výzkum, ačkoliv už moji vědci něco vyzkoumali. Jaké podmínky tedy musím splnit, abych tento bonus dostal?

 5. 5
  50 Cent Says:

  nevíte na co je utopie???

 6. 6
  Ondra Says:

  Proč mi ubívají peníze když nic nedělam večer sem vypnul měl sem 1000 ráno sem přišel a měl sem 450.Jak mam docílit abych měl víc peněz zezačátku.Vym že tadle otázka sem nepatří ale nevěděl sem kam ji napsat děkuji

 7. 7
  kotala Says:

  No prachy ti ubyvaj z nekolika duvodu.. bud si priradil moc lidi na pracovani v dolech a zkoumani nebo mas prilis moc vojaku kterym musis platit.. a nebo kombinace.. takze odeber lidi ze zkoumani nebo dolu a budes hned v plusu.. proste ve vysledku potrebujes populaci..:-)

 8. 8
  Ondra Says:

  Jak se získávají ty akční body a úroveň jaks e zvětšuje?A kdy tak můžu drancovat?To bude trvat hrozně dlouho než ta věda vynalezne dobrý vojáky všechny budovi to je hrozný.

 9. 9
  Hecky Says:

  na co jsou ty akční body a jak se vydělávají

 10. 10
  Hecky Says:

  já si vydělevám normálně populaci mám tam +1.93 za hodinu a přitom dole mám -149

 11. 11
  Hecky Says:

  sakra odpoví mi někdo

 12. 12
  Rapid Says:

  akcni body jsou treba na to ze utocite kdyz nejsou tak se neda utocit

 13. 13
  dominikbaletka Says:

  ikariam je super hra

 14. 14
  Ivo1 Says:

  Za co se dostavaji body?

 15. 15
  hatitia Says:

  Za stavbu budov , verbování vojáků apod.

 16. 16
  ghan Says:

  paradní hra i ta nová verze fakt super jsem sice nízko v generálech po tý válce s aLIANCEMI DIA ALE TO JE jedno

  ptám se mělte jste nebo budete mít válku s alincemi DIA??

 17. 17
  samcis Says:

  nevíte jak si mam udelat dalsi mesta

 18. 18
  katka Says:

  Ahoj muzete mi poradit nemam žadnej mramor a nemuzu dat mněstskou radnici na 5 uroven kdyz nemem mramor a kolonii uz mam ale tu mam na ostrově kde se pěstuje vyno a dalsi kolonii uz nemuzu mit protoze na 2 stupen potřebuju zas ten prokletej mramor sem v prčicich pomoste mi pls. 🙁

 19. 19
  katuse Says:

  jo a kdyz dam v trznici ze chci koupit mramor tak se nic neobjevi no a kdyz jsem rozdrancovala město (docela velky) no tak tam neměli ani trochu mramoru pomooooc prosííím

 20. 20
  lenin Says:

  můžu nějakám způsobem získat víno, když ho nemáma nemám žádné aliance. díky moc za odpověď

Stránky: [1] 2 » Show All

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.


Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |